Przejdź do treści
Wrocław
Catering dietetyczny
Bistro Box

Catering dietetyczny Wrocław

Wrocław jest kolejnym punktem na mapie dostaw naszego cateringu dietetycznego BistroBox. Podobnie, jak w przypadku wszystkich innych miast, tutaj również pragniemy dostarczać mieszkańcom pyszne dania, które wyróżniają się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Zdrowe odżywianie i szerzenie wiedzy na temat odpowiednio zbilansowanych posiłków, które mają doskonały wpływ na samopoczucie i promienny wygląd to nasz priorytet. Chcesz przytyć, zgubić kilka zbędnych kilogramów, a może utrzymać dotychczasową wagę? Wybór należy tylko do Ciebie! Nasz catering dietetyczny we Wrocławiu chce zmienić Twoje podejście do odżywiania – dzięki temu zapomnisz o monotonnych i pozbawionych smaku potrawach, czy nieprzemyślanych zakupach wykonywanych w biegu.

Sprawdź najpopularniejsze diety pudełkowe we Wrocławiu

Dieta pudełkowa Wrocław

Chcesz, aby Twój catering dietetyczny w pełni dopasowywał się do Twoich preferencji smakowych? To zupełnie zrozumiałe! Zdrowa dieta ma być przyjemnością, która dodatkowo przyniesie ze sobą szereg innych korzyści. Odpowiednie nawyki żywieniowe wbrew pozorom są naprawdę uzależniające. Najlepszy catering dietetyczny to taki, który dzięki właściwym procedurom dostarcza niezbędnych składników odżywczych, a dodatkowo aromatycznych i smacznych posiłków.

Tak właśnie działa BistroBox, czyli catering Wrocław. To Ty decydujesz, gdzie docelowo pozostawiona będzie nasza dieta pudełkowa. Możesz zamówić bezpośrednio pod drzwi domu, do biura lub tam, gdzie tylko zechcesz. My dowieziemy ją pod wskazany adres. Przed dokonaniem zamówienia zapoznaj się z naszą mapą dostaw.

To oczywiście nie wszystkie zalety, jakie niesie ze sobą nasza dieta pudełkowa. Do wyboru mamy, aż 19 zróżnicowanych diet, które uwzględniają także wszelkie problemy zdrowotne klientów, np. dieta Hashimoto, a co za tym idzie – konieczność wykluczenia niektórych składników, np. dieta bezglutenowa. Szczegółowe informacje na temat diet, jakie oferuje nasz catering dietetyczny znajdziesz w zakładce diety. Główną zasadą naszej diety pudełkowej jest elastyczność. Ponadto to Ty decydujesz o kaloryczności i ilości posiłków w swoim cateringu dietetycznym – w zależności od rodzaju diety może być ich 3 jak np. w diecie Intermittent fasting, 4 – np. dieta Sirtfood czy standardowo 5 posiłków.

Nasza dieta pudełkowa dopasowuje się do stylu życia

Nasz catering pudełkowy to prawdziwa gratka nie tylko dla osób zapracowanych, którym na co dzień brakuje czasu na samodzielne gotowanie, ale także sportowych freaków, których dieta powinna być dostosowana przede wszystkim do stylu życia, czyli nasza dieta sport. Z kolei dieta odchudzająca dostępna jest w kilku wariantach, dzięki czemu z powodzeniem możesz dopasować ją własnych preferencji. Pełne smaku i różnorodne diety pudełkowe to nasza specjalność! Bazujemy na ekologicznych produktach, obfitujących w antyoksydanty i dobroczynne składniki odżywcze. Więcej przeczytasz w zakładce o nas. Przed zakupem diety w Bistro Box możesz skorzystać także z bezpłatnej konsultacji dietetycznej, podczas której rozwiejesz wszelkie wątpliwości i niejasności.

Odmładzaj swoje ciało z naszą dietą pudełkową

Zawsze świeże i zbilansowane posiłki są naszą wizytówką. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną zawalczyć o wymarzoną sylwetkę, uwzględniając przy tym dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Zbędne kilogramy zaczną znikną, jak za poruszeniem magicznej różdżki, a Twoje samopoczucie zmieni się nie do poznania. Obawiasz się o świeżość dostarczonych posiłków? Zupełnie niepotrzebnie. Naszym priorytetem jest jakość – dlatego też naszą dietę pudełkową dostarczamy każdego dnia w specjalnych autach z chłodniami. Z kolei w trosce o ekologię opakowania wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu szwedzkiej firmy Duni – odpowiednich do kontaktu z żywnością.

Nasz fit catering dietetyczny pomoże Ci dojść na sam szczyt w drodze o piękną sylwetkę, zdrowy i promienny wygląd oraz doskonałe samopoczucie i pełnię energii każdego dnia. Bez względu na to, czy chcesz zrzucić masę mięśniową, czy wręcz przeciwnie. Catering dietetyczny Wrocław zapewni Ci możliwość odkrywania kuchni z najdalszych zakątków świata. Obok tego smaku nie sposób jest przejść obojętnie. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności każdego dnia!

Dieta Autorska Agnieszki Mielczarek

Odchudzamy, odmładzamy, odżywiamy

Zamów

Newslleter

Zapisz się do newslettera