Zobacz nasze diety

#PięknieJemy

#ZdrowieJemy

„Lubie fajnie i szczupło wyglądać, ale bez wyrzeczeń. Jeśli dieta, to tylko taka, która kusi smakiem i sprawia przyjemność. To wszystko gwarantuje mi BistroBox!”

Agnieszka Dygant

aktorka

Co wyróżnia Zdrowe diety Agnieszki Mielczarek?

Każdy catering dietetyczny zapewni twoją podstawową potrzebę – jedzenie. W odróżnieniu od innych diet, BistroBox ma działanie prozdrowotne. Wybieramy wysokiej jakości produkty od ekologicznych dostawców i tworzymy smaczne menu bogate w antyoksydanty i superfoods – wszystko po to, aby pomóc ci schudnąć i młodo wyglądać!

Bistrobox danie zbiorcze

Detox Mix

Detox Mix to dieta fleksitariańska, która miksuje w ciągu tygodnia nasze najlepsze odchudzające diety. Celem tej rotacji jest unikanie znużenia tym samym codziennym programem dietetycznym oraz jak najszersze dostarczenie substancji odżywczych w menu w perspektywie tygodniowej. Dieta odchudza i w znaczący sposób poprawia ogólne samopoczucie już po pierwszych 4 dniach stosowania. Zalecamy stosowanie diety minimum 21 dni bez przerw, łącznie z weekendami, by uzyskać opisane efekty.

ZOBACZ DIETĘ DETOX MIX

73 PLN / DZIEŃ

Dieta jesz co chcesz

Jesz co chcesz – dieta z wyborem dań

ZOBACZ DIETĘ JESZ CO CHCESZ

OD 87 PLN / DZIEŃ

Dieta intermittent fasting

Intermittent Fasting

ZOBACZ DIETĘ IF

OD 73 PLN / DZIEŃ

Dieta bulionowa

Dieta Bulionowa

ZOBACZ DIETĘ BULIONOWĄ

83 PLN / DZIEŃ

Dieta zupowa

Dieta Zupowa

Przekonaj się, jak za pomocą jedzenia możesz oczyścić swój organizm i poczuć więcej energii.

ZOBACZ DIETĘ ZUPOWĄ

62 PLN / DZIEŃ

Dieta pre sirt 800

Pre Sirt 800

ZOBACZ DIETĘ PRE SIRT 800

71 PLN / DZIEŃ

1 2 3 4
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.