Przejdź do treści

O założycielkach

Przyjaźń dwóch 45-latek: Agnieszki Mielczarek i Natalii Szczygieł zaowocowała biznesem, który robi rewolucję na rynku diet pudełkowych.

Wystartowały na początku 2019 roku, a jesienią odebrały nagrodę za prozdrowotne działanie swojego cateringu. Ich sekret?
Wysokiej jakości produkty i wspaniały smak – to sprawia, że klienci BistoBox (wśród których jest wiele gwiazd) chudną ciesząc się jedzeniem.

O wartościach cateringu

Odmładzamy, odchudzamy, uzdrawiamy i edukujemy, że dieta nie jest ograniczeniem. Wystarczy zmienić sposób myślenia o odżywianiu, wyeliminować żywność prozapalną, alergeny i zastosować dietę rotacyjną. BistroBox powstał właśnie po to, żeby ci to ułatwić i codziennie, w postaci cateringu, serwować ekologiczne produkty od sprawdzonych dostawców: pstrąga z Zielenicy, jaja z fermy Wysoka Grzęda, warzywa i owoce z hurtowni Bukat posiadające certyfikat jakości.

Wybraliśmy opakowania wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu szwedzkiej firmy Duni. Staramy się wyeliminować plastik, jednak w obecnej chwili nie jest możliwe, aby pakując żywność zastosować opakowania w pełni biodegradowalne.

Section decoration icon

Prozdrowotne działanie diet BistroBox zostało docenione w postaci nagrody X Polish Businesswoman Awards.

O Agnieszce Mielczarek

Agnieszka to dyplomowany specjalista żywienia i dietetyk. Miłośniczka ekologicznej żywności i członek Koalicji na rzecz Rozwoju Rynku Żywności Bio.

Od ponad 10 lat pracuje z klientami indywidualnymi. Swoją wiedzą, doświadczeniem i pysznymi przepisami zaczęła dzielić się wydając serię książek oraz na swoim kanale YouTube. Teraz opracowuje diety (i osobiście doprawia dania w kuchni) dla klientów BistroBox.

Dieta Autorska Agnieszki Mielczarek

Odchudzamy, odmładzamy, odżywiamy

Zamów

Newslleter

Zapisz się do newslettera