O nas

Agnieszka Mielczarek

Nakarmimy Was dietą zdrowia i młodości na co dzień.

Nazywam się Agnieszka Mielczarek. Jestem absolwentką Collegium Civitas wykształconą w zakresie wpływu żywienia na zdrowie. Zdrowie i gotowanie to moja pasja i sposób na życie, którymi dzielę się na łamach moich książek o odchudzaniu i odmładzaniu dietą, oraz w ramach kanału na Youtube «Jedz Inaczej».

Moją misją jest pokazanie światu jak ogromny i kluczowy wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i wygląd ma właściwe odżywianie. Wiedza i miłość do smaku, produktów naturalnych, leczniczych roślin to moja codzienna baza do tworzenia najlepszych smakowo i zdrowotnie dań. Jesteśmy w stanie cofnąć czas przede wszystkim odżywianiem, możemy wyleczyć ciało i duszę tylko odpowiednią kompozycją substancji odżywczych w produktach głównie roślinnych.

Mając 43 lata i odżywiając się optymalnie, nigdy nie czułam się tak dobrze i wierzę, że ta zmiana jest możliwa u każdego z nas.

Pozwólcie, że Was nakarmię a poczujecie moc właściwego odżywiania. Przekażę Wam codziennie najlepszą energię płynącą z doskonałych produktów.

Tego ambitnego projektu nie mogłabym tworzyć bez biznesowego doświadczenia mojej wspólniczki Natalii Szczygieł.

Zapraszamy do wspólnej podróży ku zdrowiu, pięknemu ciału i szczęściu, razem z nami.