O nas

OczyszczamyOdchudzamyOdmładzamy

Catering dietetyczny Bistro Box

O założycielkach

Przyjaźń dwóch 45-latek: Agnieszki Mielczarek i Natalii Szczygieł zaowocowała biznesem, który robi rewolucję na rynku diet pudełkowych. Wystartowały na początku 2019 roku, a jesienią odebrały nagrodę za prozdrowotne działanie swojego cateringu. Ich sekret? Wysokiej jakości produkty i wspaniały smak – to sprawia, że klienci BistoBox (wśród których jest wiele gwiazd) chudną ciesząc się jedzeniem.

O wartościach cateringu

Odmładzamy, odchudzamy, uzdrawiamy i edukujemy, że dieta nie jest ograniczeniem. Wystarczy zmienić sposób myślenia o odżywianiu, wyeliminować żywność prozapalną, alergeny i zastosować dietę rotacyjną. BistroBox powstał właśnie po to, żeby ci to ułatwić i codziennie, w postaci cateringu, serwować ekologiczne produkty od sprawdzonych dostawców: pstrąga z Zielenicy, jaja z fermy Wysoka Grzęda, warzywa i owoce z hurtowni Bukat posiadające certyfikat jakości. Wybraliśmy opakowania wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu szwedzkiej firmy Duni. Staramy się wyeliminować plastik, jednak w obecnej chwili nie jest możliwe, aby pakując żywność zastosować opakowania w pełni biodegradowalne.

Prozdrowotne działanie diet BistroBox zostało docenione w postaci nagrody X Polish Businesswoman Awards.

Polish Businesswomen Awards
certyfikat zdrowa marka roku 2020 bistro box

O Agnieszce Mielczarek

Agnieszka to dyplomowany specjalista żywienia i dietetyk. Miłośniczka ekologicznej żywności i członek Koalicji na rzecz Rozwoju Rynku Żywności Bio. Od ponad 10 lat pracuje z klientami indywidualnymi. Swoją wiedzą, doświadczeniem i pysznymi przepisami zaczęła dzielić się wydając serię książek oraz na swoim kanale YouTube. Teraz opracowuje diety (i osobiście doprawia dania w kuchni) dla klientów BistroBox.

Detoks dla opornych
Jak schudnąć po 40
5 lat młodsza w 5 tygodni
Dobre życie

O Bistro Box w mediach:

Wprost

Newsweek (8/2020)

Forbes (marzec 2020)

Glamour (marzec 2020)

Teraz Konstancin (wrzesień 2019)

BusinessWoman&Life (luty/marzec 2020)

BusinessWoman&Life (kwiecień 2020)

#PięknieJemy

Danie

#ZdrowieJemy

Danie
Danie
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.