Przejdź do treści
Vegańska

Dieta pudełkowa
Vegańska

Dieta Vegan w ofercie Bistrobox to klasyczna dieta wegańska, która wychodzi naprzeciw wszystkim osobom pragnących odżywiać się w 100% roślinnie. Dieta wyklucza wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego tj. mięso, ryby, jaja, mleko i produkty mleczne oraz miód pszczeli.

Kaloryczność i cena

Wybierz kaloryczność
Przykładowe dania diety

Śniadanie

Pasta z tofu ze szczypiorkiem podana z pieczywem i ogórkiem kiszonym

II śniadanie

Koktajl: truskawka, płatki owsiane, daktyle, kakao, mleko roślinne

Obiad

Wegańskie kotlety z soczewicy w sosie pieczarkowym podane z surówką z kapusty pekińskiej

Podwieczorek

Krupnik z kaszą gryczaną

Kolacja

Sałatka z pieczonym kalafiorem i ziołowym vinegret

Opis

Czym jest dieta Vegan?

Dieta Vegan w ofercie Bistrobox to klasyczna dieta wegańska, która wychodzi naprzeciw wszystkim osobom pragnących odżywiać się w 100% roślinnie. Dieta wyklucza wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego tj. mięso, ryby, jaja, mleko i produkty mleczne oraz miód pszczeli. Z uwagi na duże restrykcje, jakie wprowadza dieta wegańska, od początku do końca dbamy o to, aby bogactwem różnorodnych produktów spożywczych dostarczyć w niej wszelkie składniki mineralne i witaminy potrzebne organizmowi. W tym celu korzystamy z najlepszej jakości, sprawdzonych produktów roślinnych, nierzadko fortyfikowanych, jednocześnie dbając o wyśmienity smak naszych wszystkich propozycji. Brak możliwości dokonywania wykluczeń w diecie.

Czego spodziewać się po diecie Vegan?

W diecie Vegan bazujemy na roślinnych źródłach białka takich jak: nasiona roślin strączkowych oraz zboża. Możesz w niej znaleźć zatem różne rodzaje fasoli, soczewicy, ciecierzycę, groch, kasze, makarony (zarówno z pełnego ziarna jak i roślinne), ryż czy quinoa. W diecie pojawi się także soja i jej przetwory takie jak tofu i tempeh. Białko dostarczą także orzechy i nasiona, będące jednocześnie idealnym źródłem zdrowych tłuszczów, uzupełnianych także pod postacią olejów roślinnych oraz oliwy. Całość zostanie wypełniona oczywiście mnóstwem świeżych warzyw i owoców. W diecie korzystamy także z wegańskich zamienników mięsa i napojów roślinnych jak np. sojowe, ryżowe, migdałowe. Dzięki temu możesz cieszyć się nie tylko typowymi daniami wegańskimi, ale także roślinnymi wersjami wielu znanych i lubianych dań wytrawnych oraz deserów.

Dieta Autorska Agnieszki Mielczarek

Odchudzamy, odmładzamy, odżywiamy

Zamów

Newslleter

Zapisz się do newslettera