Przejdź do treści
Zdjecie talerza

Catering dietetyczny
Wejherowo

Zdrowa i zbilansowana dieta pudełkowa z dostawą do domu. Wybierając najwyższej jakości catering dietetyczny Wejherowo od Bistro Box możesz cieszyć się smacznymi i pełnowartościowymi posiłkami. Skosztuj jednej z gotowych diet lub skomponuj własne menu.
Dummy image

Catering dietetyczny Wejherowo

Zastanawiasz się, jaka powinna być idealna dieta pudełkowa? Przede wszystkim pyszna, aromatyczna, zdrowa i zróżnicowana. To właśnie taki jest BistroBox! Do wyboru mamy aż 20 zróżnicowanych diet, a także prozdrowotne shoty i napary – tym prostym sposobem każdy znajdzie u nas to, czego naprawdę potrzebuje. Wykorzystanie najwyższej jakości produktów docenią nawet najbardziej wymagający klienci, którzy pragną, aby ich dieta była nienaganna! Do tej pory wydawało Ci się, że zdrowe odżywianie musi być nudne i pozbawione jakiegokolwiek smaku? Z ogromną przyjemnością udowodnimy Ci, że słowa te mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Najlepsza dieta pudełkowa? Wejherowo to niewątpliwie BistroBox. Poznaj nasze wyjątkowe programy dietetyczne!

Sprawdź najpopularniejsze diety pudełkowe w Wejherowie

Poznaj BistroBox, czyli catering dietetyczny Wejherowo

Nasze zdrowe posiłki zachwycą zarówno osoby, które chcą zgubić kilka zbędnych kilogramów, jak i tych, którzy dążą do zbudowania masy mięśniowej. Przykładami diet redukcyjnych, które sprawią, że kilogramy zaczną spadać jak szalone, są m.in. dieta Sirtfood, dieta Zupowa czy Intermittent fasting, czyli post przerywany. Z kolei programem dietetycznym, który pomoże w budowaniu masy mięśniowej może być nasza wyjątkowa dieta Sport, którą pokochają również osoby prowadzące aktywny tryb życia.

Smakiem naszego cateringu dietetycznego mogą cieszyć się także osoby zmagające się z nietolerancjami pokarmowymi. W walce o doskonałe samopoczucie i zdrowy wygląd pomocna okaże się nasza dieta Bezglutenowa lub bezlaktozowa. Zdecydowaną większość czasu spędzasz w biurze lub poza domem? Ułatwieniem codziennej rzeczywistości będzie nasza dieta Happy Office składająca się z 3 posiłków – II śniadania, lunchu, a także podwieczorku lub zupy. Zmień z nami swoje nawyki żywieniowe i przekonaj się, że zdrowie zamknięte w pudełkach może być naprawdę uzależniające!

Dieta pudełkowa stworzona w trosce o zdrowie

Nasz catering dietetyczny Wejherowo oprócz troski o zdrowie i doskonałe samopoczucie klientów nie zapomina również o tym, jak ważne jest dbanie o matkę naturę i środowisko naturalne. To właśnie dlatego opakowania, w których dostarczamy naszą dietę pudełkową, wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu. Tym samym przyczyniamy się do zminimalizowania ilości zużywanego plastiku. Wybierz naszą zdrową dietę i podstaw na małe, ale bardzo znaczące zmiany!

Wybór najwłaściwszej diety jest trudniejszy, niż mogłoby się wydawać? Zapraszamy na darmowe konsultacje z naszym dietetykiem. Specjalista pomoże Ci w doborze najwłaściwszego programu dietetycznego lub ewentualnej kaloryczności, dzięki czemu znacznie szybciej osiągniesz zamierzone cele. Catering pudełkowy BistroBox to gwarancja jakości i świeżości! Jest to możliwe dzięki temu, że nasi wybitni kucharze potrawy przygotowują z najwyższej jakości, ekologicznych produktów pochodzących od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Dzięki temu, że posiłki dostarczane są w autochłodniach, możliwe jest zatrzymanie ich świeżości na dłużej. Gwarantujemy, że nasz catering pudełkowy diametralnie odmieni jakość codziennego życia! Brak konieczności przygotowywania posiłków czy robienia zakupów sprawi, że zyskasz dodatkowy czas na drobne przyjemności. Tym sposem każdego dnia możesz cieszyć się życiem i korzystać z niego pełnymi garściami, zmieniając dotychczasowy styl życia.

Gdzie dostarczamy naszą dietę pudełkową?

Każdego dnia dostarczamy naszą dietę pudełkową BistroBox na terenie całej Polski. W Wejherowie nasze autochłodnie spotkać można w następujących dzielnicach i osiedlach: Cementownia, Dzielnica Zachodnia, Kąpino Dolne, Nanice, Osiedle 1000-lecia,Osiedle Chopina, Osiedle Harcerskie, Osiedle Kaszubskie, Osiedle Przemysłowa, Osiedle Staszica, Osiedle Sucharskiego, Osiedle Ściegiennego, Śmiechowo, Śmiechowo Północ, Śródmieście, Zamek.

Dieta Autorska Agnieszki Mielczarek

Odchudzamy, odmładzamy, odżywiamy

Zamów

Newslleter

Zapisz się do newslettera