Przejdź do treści

Kaloryczność i cena

Wybierz kaloryczność
Przykładowe dania diety

Poniedziałek

1. Kanapka z salami,

2. Sok 250 ml,

3. Ciasteczka 2 sztuki

Wtorek

1. Naleśniki z patelni z serem,

2. Koktajl 250 ml,

3. Owoce z miksem bakali

Środa

1. Kanapka z kurczakiem,

2. Sok 250 ml,

3. Granola z jogurtem

Czwartek

1. Croissant z bio pastą czekoladową,

2. Koktajl 250 ml,

3. Wytrawne paluszki z serkiem a’la kiri

Piątek

1. Kanapka z jajkiem,

2. Sok 250 ml,

3. Owoc z miksem orzechów

Opis

Czym jest Junior Box ?

BistroBox to catering, który wychodzi ze swoją ofertą naprzeciw wszystkim potrzebom każdego z domowników.

Twoje dziecko jest dla nas Ważne tak samo jak Ty i Twoja dieta. Na podstawie lat doświadczeń stworzyliśmy więc posiłki, które idealnie sprawdzą się w szkolnym menu każdej młodej osoby, potrzebującej codziennie energii do nauki i wielu dodatkowych zajęć, jakie wpisane są w dzień dziecka w czasie roku szkolnego.

Wiemy, jak ważne jest aby posiłek był nie tylko pożywny, ale też skomponowany tak, by wymagający konsumenci jakimi są nasze dzieci, z chęcią po niego sięgnęły. Czasy przechowywania kanapek w plecaku po kilka dni i wyrzucania w drodze powrotnej ze szkoły już minęły. My wiemy, co lubią dzieci i każdego dnia przygotujemy im właśnie coś, co ze smakiem zjedzą.

Ty nie musisz się martwić, czy Twoje zakupy są zrobione w odpowiedni do przygotowania wartościowych posiłków sposób, a Twoje dziecko z ufnością, że znajdzie coś pysznego, sięga do pudełka.

Szkolny posiłek Twojego dziecka w rękach BistroBox to odpowiedzialny i najlepszy możliwy wybór. My wiemy jak zadbać o to, by szkolne pudełko wróciło puste i chętnie zostało następnego dnia spakowane ponownie.

*Pamiętaj, że Junior Box można zamawiać tylko od poniedziałku do piątku. 

*Brak możliwości dokonywania wykluczeń.

Co zabiorą ze sobą do szkoły?

Croissanty z bio pastą czekoladową, sok o pojemności 250 ml i paluszki crostini z serkiem a la kiri, a kolejnego dnia kanapka z kurczakiem, doprawiona sosem pesto z dodatkiem sałaty i pomidorów, sok i granola z jogurtem, posypana borówkami i osłodzona miodem.

Pysznie, pożywnie, energetycznie, kolorowo, różnorodnie i wygodnie!

To właśnie Junior Box, który z radością nasze pociechy zabiorą ze sobą na pełen wyzwań dzień nauki.

Zapytaj swoje dziecko, czy chętnie po niego sięgnie, jesteśmy przekonani, że odpowie twierdząco!

W ślad za Narodowym Centrum Edukacji Żywieniowej przypominamy, jak ważne jest zadbanie o pełnowartościowy posiłek, każdego dnia zabierany przez dzieci do szkoły.

„📌 Ważne jest, aby regularnie dostarczać energię, ponieważ zbyt długa przerwa między posiłkami prowadzi do narastającego uczucia głodu. W konsekwencji jemy szybciej i mniej świadomie, spożywamy większe porcje, a także wybieramy produkty o niższej wartości odżywczej – słodkie i bardziej przetworzone.”

Dieta Autorska Agnieszki Mielczarek

Odchudzamy, odmładzamy, odżywiamy

Zamów

Newslleter

Zapisz się do newslettera