Zobacz nasze diety

#PięknieJemy

#ZdrowieJemy

„Lubie fajnie i szczupło wyglądać, ale bez wyrzeczeń. Jeśli dieta, to tylko taka, która kusi smakiem i sprawia przyjemność. To wszystko gwarantuje mi BistroBox!”

Agnieszka Dygant

aktorka

Co wyróżnia Zdrowe diety Agnieszki Mielczarek?

Każdy catering dietetyczny zapewni twoją podstawową potrzebę – jedzenie. W odróżnieniu od innych diet, BistroBox ma działanie prozdrowotne. Wybieramy wysokiej jakości produkty od ekologicznych dostawców i tworzymy smaczne menu bogate w antyoksydanty i superfoods – wszystko po to, aby pomóc ci schudnąć i młodo wyglądać!

dieta ketogeniczna

Ketogeniczna

Dieta ketogeniczna jest dietą niskowęglowodanową a wysokotłuszczową (o umiarkowanej zawartości biała), służącą do ‘zaprogramowania organizmu’ na zmianę sposobu pozyskiwania energii z glukozy na ciała ketonowe. Aby to się stało, organizm musi przejść w stan ketozy w wyniku ograniczenia przyjmowania węglowodanów do niezbędnego minimum. Właśnie wtedy wątroba zacznie naśladować stan głodówki i wytwarzać z dostarczanych z diety tłuszczów ciała ketonowe, wykorzystywane przez organizm na potrzeby energetyczne. Dieta naturalnie zmniejsza także ilość wytwarzanej insuliny.

ZOBACZ DIETĘ KETOGENICZNĄ

OD 79 PLN / DZIEŃ

dieta vegan

VEGAN

Dieta Vegan w ofercie Bistrobox to klasyczna dieta wegańska, która wychodzi naprzeciw wszystkim osobom pragnących odżywiać się w 100% roślinnie. Dieta wyklucza wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego tj. mięso, ryby, jaja, mleko i produkty mleczne oraz miód pszczeli.

ZOBACZ DIETĘ VEGAN

OD 79 PLN / DZIEŃ

Detox Mix dieta fleksitariańska

Detox Mix

Detox Mix to dieta fleksitariańska, która miksuje w ciągu tygodnia nasze najlepsze odchudzające diety. Celem tej rotacji jest unikanie znużenia tym samym codziennym programem dietetycznym oraz jak najszersze dostarczenie substancji odżywczych w menu w perspektywie tygodniowej. Dieta odchudza i w znaczący sposób poprawia ogólne samopoczucie już po pierwszych 4 dniach stosowania. Zalecamy stosowanie diety minimum 21 dni bez przerw, łącznie z weekendami, by uzyskać opisane efekty.

ZOBACZ DIETĘ DETOX MIX

73 PLN / DZIEŃ

Dieta jesz co chcesz

Jesz co chcesz – dieta z wyborem dań

ZOBACZ DIETĘ JESZ CO CHCESZ

OD 87 PLN / DZIEŃ

Dieta intermittent fasting

Intermittent Fasting

ZOBACZ DIETĘ IF

OD 73 PLN / DZIEŃ

Dieta zupowa

Dieta Zupowa

Przekonaj się, jak za pomocą jedzenia możesz oczyścić swój organizm i poczuć więcej energii.

ZOBACZ DIETĘ ZUPOWĄ

70 PLN / DZIEŃ

1 2 3 4
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.