Przejdź do treści

Kaloryczność diety jest zmienna w zależności od dnia

Wybierz kaloryczność

Menu diety cechuje się dużą różnorodnością, a sprawdzić je można w zakładce „Zobacz menu” na stronie zamówienia

Przykładowe dania diety

Poniedziałek

dieta PRESIRT VEGAN 800 kcal

Wtorek

dieta KLASYK 3 POSIŁKI 1200 kcal

Środa

dieta SIRTFOOD I etap 1200 kcal

Czwartek

dieta ZUPOWA 1200 kcal

 

Piątek

dieta DETOX 1000 kcal

Sobota

dieta SIRTFOOD II etap 1200 kcal

Niedziela

dieta SIRTFOOD III etap 1500 kcal

Opis

Detox Mix jest dietą bez możliwości wykluczeń.

Dieta nie występuje w opcji wegetariańskiej. Co najmniej dwa dni w tygodniu będą w pełni wegańskie, a pozostałe – fleksitariańskie z niewielką ilością dań mięsnych.

Na czym polega dieta Detox Mix fleksitariański?

Detox Mix to sposób na bardzo szybką utratę wagi bez efektu znużenia dietą i bez żadnych specyficznych wykluczeń w tygodniowym planie. Jeden dzień będzie bardzo lekki, jak na przykład poniedziałek, kiedy to przewidziana jest dieta Presirt Vegan, a kolejny może już zawierać jedno danie z drobiem z diety Sirtfood oraz koktajle sirtuinowe, a jeszcze inny będzie dniem naszego wegańskiego Detoxu. Zmiany kaloryczne występujące z dnia na dzień pozwalają na ciągłą stymulację metabolizmu i zapobieganie efektowi jojo. Taka różnorodność dietetyczna pozwala również na indywidualną ocenę dotyczącą tego, na który program dietetyczny nasz organizm reaguje najlepiej i wybranie na kolejne tygodnie najbardziej odpowiadających nam diet.

Założenia Detox Mix

Program Detox Mix ma za zadanie ułatwić bardzo szybką utratę wagi. Ważną zaletą programu jest poprawa stanu ogólnego organizmu, oczyszczenie go i przywrócenie równowagi psychofizycznej.
Dieta jest przede wszystkim wegetariańska, ale nie zupełnie. Podejście flexi i obecność bardzo niewielkiej ilości dodatków zwierzęcych ma za zadanie dostarczyć wszystkich związków odżywczych i pozwolić klientom będącym na bardzo redukcyjnej diecie cieszyć się całym wachlarzem dań z menu Bistrobox.
Najlepsze efekty uzyskamy będąc minimum 21 dni na Detox Mix zakładając, że nasz cel dietetyczny to utrata przynajmniej 5 kilogramów. Detox Mix nie jest zalecany w przypadku wyłącznie chęci oczyszczenia. Szybka utrata wagi w przypadku tej diety kwalifikuje ją jako rozwiązanie tylko dla osób odchudzających się lub osób o bardzo niskim metabolizmie i zapotrzebowaniu kalorycznym.

Dieta Autorska Agnieszki Mielczarek

Odchudzamy, odmładzamy, odżywiamy

Zamów

Newslleter

Zapisz się do newslettera