OSZCZĘDŹ Z NAMI SWÓJ CZAS,
KUP ZDROWE
PRODUKTY I CIESZ SIĘ ŻYCIEM

Sklepik BistroBox to oferta dostępna bez konieczności zamawiania diety.

W sklepiku BistroBox możesz wybrać i zamówić wszystkie nasze danie, napoje i produkty dostępne w dodatkach do diet. Są tu zarówno gotowe dania obiadowe, sałatki, kanapki czy desery. Możesz również zamówić pieczywo oraz przygotowane przez nas sosy vinegrette. Wśród produktów oferowanych w naszym sklepie znajdziesz także dania PysznyBox - czyli dania do samodzielnego przygotowania w domu z bliskimi.

Nie wiesz, jak złożyć zamówienie w naszym Sklepiku?

Nic bardziej prostego, w panelu zamówienia wystarczy kliknąć opcję Sklepik BistroBox, ustawić dogodny dzień w kalendarzu i przejść do wyboru dodatków.

Jak odbywa się dostawa i jaki jest jej koszt?

Dostarczamy na terenie całej Polski. Zobacz, czy dostarczamy także w Twojej okolicy. [ mapa dostaw ]
Dostawy odbywają się w godzinach nocnych lub wczesnoporannych. Jeśli chcesz skonsultować godzinę dostawy, przed zakupem skontaktuj się z nami. Dostawy weekendowe odbywają się w sobotę rano. Dostawy nie odbywają się w dni wolne od pracy i niedziele.
Adres dostawy musi zawierć wszystkie niezbędnie dla kuriera informacje, łącznie z kodem do wejścia, jeżeli jest potrzebny. Koszt dostawy ustawi się automatycznie po przejściu do Sklepiku BistroBox i wyniesie 10 zł.

O czym warto wiedzieć przed złożeniem zamówienia w sklepiku?

Musisz pamiętać, że zamówienia składane w Sklepiku BistroBox są realizowane 48 h później, a zamówienia przyjmowane do godziny 14:00, wyjątkowo w piątki do godz. 15:00.

Oferta dań dostępnych w Sklepiku BistroBox nie podlega promocjom z wykorzystaniem aktualnych kodów rabatowych na zakup dań.

Przejdź do sklepu >>
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.