Detox Mix

Detox Mix dieta fleksitariańska

Detox Mix to sposób na bardzo szybką utratę wagi bez efektu znużenia dietą

Kaloryczność diety jest zmienna w zależności od dnia

800 kcal

73 PLN

1000 kcal

73 PLN

1200 kcal

73 PLN

1500 kcal

73 PLN

Menu diety cechuje się dużą różnorodnością, a sprawdzić je można w zakładce „Zobacz menu” na stronie zamówienia

Poniedziałek

dieta PRESIRT VEGAN 800 kcal

Wtorek

dieta ZUPOWA 1200 kcal

Środa

dieta SIRTFOOD I etap 1200 kcal

Czwartek

dieta BULIONOWA 800 kcal

Piątek

dieta DETOX 1000 kcal

Sobota

dieta SIRTFOOD II etap 1200 kcal

Niedziela

dieta SIRTFOOD III etap 1500 kcal

Detox Mix jest dietą bez możliwości wykluczeń.

Dieta nie występuje w opcji wegetariańskiej. Co najmniej dwa dni w tygodniu będą w pełni wegańskie, a pozostałe – fleksitariańskie z niewielką ilością dań mięsnych.

Na czym polega dieta Detox Mix fleksitariański?

Detox Mix to sposób na bardzo szybką utratę wagi bez efektu znużenia dietą i bez żadnych specyficznych wykluczeń w tygodniowym planie. Jeden dzień będzie bardzo lekki, jak na przykład wtorek, kiedy to przewidziana jest dieta Zupowa, a kolejny może już zawierać jedno danie z drobiem z diety Sirtfood oraz koktajle sirtuinowe, a jeszcze inny będzie dniem naszego wegańskiego Detoxu. Zmiany kaloryczne występujące z dnia na dzień pozwalają na ciągłą stymulację metabolizmu i zapobieganie efektowi jojo. Taka różnorodność dietetyczna pozwala również na indywidualną ocenę dotyczącą tego, na który program dietetyczny nasz organizm reaguje najlepiej i wybranie na kolejne tygodnie najbardziej odpowiadających nam diet.

Założenia Detox Mix

Program Detox Mix ma za zadanie ułatwić bardzo szybką utratę wagi. Ważną zaletą programu jest poprawa stanu ogólnego organizmu, oczyszczenie go i przywrócenie równowagi psychofizycznej.
Dieta jest przede wszystkim wegetariańska, ale nie zupełnie. Podejście flexi i obecność bardzo niewielkiej ilości dodatków zwierzęcych ma za zadanie dostarczyć wszystkich związków odżywczych i pozwolić klientom będącym na bardzo redukcyjnej diecie cieszyć się całym wachlarzem dań z menu Bistrobox.
Najlepsze efekty uzyskamy będąc minimum 21 dni na Detox Mix zakładając, że nasz cel dietetyczny to utrata przynajmniej 5 kilogramów. Detox Mix nie jest zalecany w przypadku wyłącznie chęci oczyszczenia. Szybka utrata wagi w przypadku tej diety kwalifikuje ją jako rozwiązanie tylko dla osób odchudzających się lub osób o bardzo niskim metabolizmie i zapotrzebowaniu kalorycznym.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.